ADIDAS RUNNERS THE NIGHT MILE

Elektrownia Powiśle / Most Świętokrzyski, Warszawa
19.10.2019

Wyniki

100m 0.1 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas brutto min/km km/h Czas końcowy
1
KROCHMAL Paweł
Pawko Runner Team
1003 Warszawa 00:07:01.00 00:00:10.00
2
MAZURKIEWICZ Jakub
OK!Sport
1087 Warszawa 00:04:20.00 00:00:11.00
3
Uczestnik anonimowy
OK!Sport
1369 Warszawa 00:02:59.00 00:00:11.00
4
SKOTNICKI Jakub
adidas Runners Warsaw
1500 Wrocław 00:01:37.00 00:00:11.00
5
WIECZOREK Patryk
United Runners
1581 Warszawa 00:06:59.00 00:00:11.00
6
CHOROŚ Tomasz
Puks Młode Orły
1619 Nowy Dwór Mazowiecki 00:02:38.00 00:00:11.00
7
SZYMEL Michał
1819 Łańcut 00:01:34.00 00:00:11.00
8
ŻOCHOWSKI Daniel
Żórawski TEAM
1010 Warszawa 00:00:15.00 00:00:12.00
9
OMIELAN Wojciech
adidas Runners Warsaw
1015 Ełk 00:00:51.00 00:00:12.00
10
DĄBROWSKI Paweł
Labcon
1036 Warszawa 00:01:43.00 00:00:12.00
11
SZCZYPEK Michal
1090 Warszawa 00:03:10.00 00:00:12.00
12
MIAŻDŻYK Daniel
1596 Warszawa 00:01:54.00 00:00:12.00
13
MICHALAK Maciek
1704 Bobrowiec 00:02:51.00 00:00:12.00
14
Uczestnik anonimowy
Adidas Runners Warsaw
1705 Wrocław 00:02:34.00 00:00:12.00
15
BAJOR Jakub
adidas Runners Warsaw
1724 Warszawa 00:07:06.00 00:00:12.00
16
FLEMING Michał
Sklep Biegacza Running Team
1773 Warszawa 00:03:20.00 00:00:12.00
17
TOMANEK Rafał
1794 Warszawa 00:06:37.00 00:00:12.00
18
SKIBIŃSKI Mikołaj
AR Kenya Team
1012 Poznań 00:02:04.00 00:00:13.00
19
PARSZCZYŃSKI Łukasz
Adidas Runners Warsaw
1018 Warszawa 00:00:14.00 00:00:13.00
20
SAŁAMACHA Jarosław
Żórawski Team
1051 Warszawa 00:00:51.00 00:00:13.00
21
PRZYBYŁA Krzysztof
Adidas runners warsaw
1131 Warszawa 00:00:57.00 00:00:13.00
22
REJ-WITY Marta
1182 Piaseczno 00:03:25.00 00:00:13.00
23
TRAWIŃSKI Andrzej
JTENDO
1234 Warszawa 00:01:09.00 00:00:13.00
24
SADURSKI Ireneusz
Adidas Runners Warsaw
1383 Warszawa 00:03:35.00 00:00:13.00
25
BURDACH Dariusz
Jack Team
1491 Warszawa 00:01:05.00 00:00:13.00
26
Uczestnik anonimowy
1536 Grójec 00:01:10.00 00:00:13.00
27
Uczestnik anonimowy
1561 Warszawa 00:06:07.00 00:00:13.00
28
LEMIESZ Zuzanna
1583 Łomianki 00:07:01.00 00:00:13.00
29
MALESZKA Piotr
1597 Warszawa 00:01:08.00 00:00:13.00
30
KANIA Michał
AR Kenya Team
1005 Józefów 00:00:33.00 00:00:14.00
31
GAWRON Paweł
AR Kenya Team
1007 Warszawa 00:00:37.00 00:00:14.00
32
ŁUGOWSKI Damian
AR Kenya Team
1011 Warszawa 00:00:35.00 00:00:14.00
33
PARSZCZYŃSKA Izabela
adidas Runners Warsaw
1013 Warszawa 00:01:03.00 00:00:14.00
34
MAZEK Emilia
Wilga Garwolin / Sklep Biegacza
1019 Garwolin 00:01:06.00 00:00:14.00
35
KUPISZ Konrad
1063 Grodzisk Mazowiecki 00:01:39.00 00:00:14.00
36
LIŚKIEWICZ Sylwia
AR
1066 Warszawa 00:03:08.00 00:00:14.00
37
POŁAWSKI Michał
Drużyna Blondyna
1072 Łódź 00:01:36.00 00:00:14.00
38
STACHOWIAK Maciej
Adidas Runners Warsaw
1073 Warszawa 00:00:53.00 00:00:14.00
39
MISIEWICZ Michał
Datumo
1082 Olsztyn 00:00:13.00 00:00:14.00
40
GOŁASZEWSKI Konrad
Team Zabiegane Dni
1096 Konstancin 00:02:13.00 00:00:14.00
41
ŻURAWSKI Marcin
Adidas Runners Warsaw
1145 Warszawa 00:02:25.00 00:00:14.00
42
SIEGIEDA Michał
Adidas Runners Warsaw
1150 Warszawa 00:01:16.00 00:00:14.00
43
KOVALCHUK Oleh
Adidas Runners Warsaw
1339 Warszawa 00:00:18.00 00:00:14.00
44
CHUDZIASZEK Mateusz
Słowacki Runners Club
1346 Warszawa 00:01:09.00 00:00:14.00
45
TRZCIŃSKI Kamil
FMW Runners
1372 Warszawa 00:01:17.00 00:00:14.00
46
KUROWSKI Jarosław
FalkoTeam
1400 Warszawa 00:02:22.00 00:00:14.00
47
PILISZEK Grzegorz
Klub Sportowy Lemiesz Team
1438 Warszawa 00:00:47.00 00:00:14.00
48
Uczestnik anonimowy
Run Haters
1470 Warszawa 00:04:34.00 00:00:14.00
49
KISZKOWIAK Łukasz
WAT
1526 Warszawa 00:02:38.00 00:00:14.00
50
KRÓLIKOWSKA Justyna
Snowflake. Never the same
1542 Warszawa 00:02:07.00 00:00:14.00
51
KOWALSKI Kamil
1590 Warszawa 00:05:08.00 00:00:14.00
52
LINDA Maciej
KB KROKUS KWIATKOWICE
1641 Prochowice 00:01:11.00 00:00:14.00
53
DOMŻAŁ Barbara
OKS Start Otwock
1645 Warszawa 00:01:55.00 00:00:14.00
54
CZERNIEWSKI Marek
1675 Warszawa 00:02:24.00 00:00:14.00
55
SUPADY Dominik
adidas Runners Warsaw
1709 Warszawa 00:03:26.00 00:00:14.00
56
KUCHARSKI Bartosz
Sklep Biegacza Running Team
1772 Warszawa 00:00:31.00 00:00:14.00
57
BOSS Oskar
1827 Józefosław 00:01:34.00 00:00:14.00
58
TRAWICKI Patryk
Pierogi Adamusa
1847 Stare Załubice 00:01:21.00 00:00:14.00
59
KUBICKI Jacek
Glovo
1882 00:03:06.00 00:00:14.00
60
WICHA Iwona
OCRA POLAND/PUKS MŁODE ORŁY NDM
1002 Góra Kalwaria 00:00:58.00 00:00:15.00
61
WYKA Weronika
Azs Awf Warszawa
1016 Warszawa 00:00:57.00 00:00:15.00
62
JUSIŃSKI Krystian
Bractwo Biegowe BGK
1058 Warszawa 00:01:19.00 00:00:15.00
63
BRZĄKALSKI Krzysiek
AR Kenya Team
1068 Płock 00:00:43.00 00:00:15.00
64
KRYWCZUK Tomasz
Adidas Runners Warsaw
1069 Warszawa/studzianka 00:00:58.00 00:00:15.00
65
Uczestnik anonimowy
Adidas Runners Warsaw
1083 Biała Podlaska 00:01:21.00 00:00:15.00
66
GAJEWSKI Marek
AR Kenya Team
1093 Warszawa 00:00:49.00 00:00:15.00
67
Uczestnik anonimowy
1160 Kosewko 00:03:14.00 00:00:15.00
68
Uczestnik anonimowy
1175 Warszawa 00:02:33.00 00:00:15.00
69
GARTKIEWICZ Adam
adidas Runners Warsaw
1252 Warszawa 00:01:33.00 00:00:15.00
70
BIELECKI Marcin
Adidas Runners Warsaw
1270 Otwock 00:01:15.00 00:00:15.00
71
BRIGGS Sean
Fortunanox
1315 Lipków 00:01:30.00 00:00:15.00
72
SAJDA Igor
Adidas Runners Warsaw
1414 Warszawa 00:01:02.00 00:00:15.00
73
KIELAK Artur
1427 Warszawa 00:02:09.00 00:00:15.00
74
WALASEK Maciej
RLTL ZTE Radom
1487 Trzcianki 00:00:55.00 00:00:15.00
75
CEMPEL Ewa
1507 Warszawa 00:02:53.00 00:00:15.00
76
BICZYK Michał
1513 Warszawa 00:04:00.00 00:00:15.00
77
WASILEWSKI Arkadiusz
1518 Warszawa 00:07:02.00 00:00:15.00
78
WICHER Bartłomiej
Sklep Biegacza Running Team
1524 Warszawa 00:00:56.00 00:00:15.00
79
URBANIAK Aleksander
1534 Warszawa 00:01:38.00 00:00:15.00
80
KUBICKI Adam
Insignis TFI
1592 Busko-Zdrój 00:00:39.00 00:00:15.00
81
SAŁACIŃSKI Daniel
Przegląd Sportowy/czas Na Bieganie
1757 Warszawa 00:01:03.00 00:00:15.00
82
PYSZEL Zuzanna
Sklep Biegacza Running Team
1771 Warszawa 00:01:37.00 00:00:15.00
83
JAROSZ Jakub
Adidas Runners Warsaw
1780 Warszawa 00:01:27.00 00:00:15.00
84
DOŁOMISIEWICZ Kinga
1845 Warszawa 00:03:47.00 00:00:15.00
85
KOWALCZYK Agnieszka
adidas Runners Warsaw
1004 Leszno 00:01:23.00 00:00:16.00
86
KOSTRZEWSKA Justyna
Adidas Runners Warsaw
1006 Łomianki 00:01:38.00 00:00:16.00
87
GRONDZIK Tomasz
Adidas Runners Warsaw
1075 Warszawa 00:01:26.00 00:00:16.00
88
ZDEB Przemek
Adidas Runners Warsaw
1094 Warszawa 00:01:27.00 00:00:16.00
89
SWIETLIK Grzegorz
Adidas Runners Warsaw
1097 Warszawa 00:02:49.00 00:00:16.00
90
SZAFRAN Artur
Adidas Runners Warsaw
1129 Warszawa 00:02:15.00 00:00:16.00
91
DUMIN Mateusz
1141 Warszawa 00:02:16.00 00:00:16.00
92
KULESZA Damian
Adidas Runners Warsaw
1154 Warszawa 00:02:03.00 00:00:16.00
93
TARASZEWSKA Paulina
Reebok Run Crew
1156 Ostrołęka 00:03:31.00 00:00:16.00
94
POMASKA Magdalena
1201 Warszawa 00:02:40.00 00:00:16.00
95
MIKULSKI Jacek
Adidas Runners Warsaw
1202 Warszawa 00:01:52.00 00:00:16.00
96
WASZCZAK Bartosz
1203 Warszawa 00:01:14.00 00:00:16.00
97
WASILEWSKI Rafał
ARW
1211 Mińsk Mazowiecki 00:02:27.00 00:00:16.00
98
ZALEWSKI Dominik
1232 Warszawa 00:01:04.00 00:00:16.00
99
KARPOWICZ Szymon
Adidas Runners Warsaw
1281 Warszawa 00:02:23.00 00:00:16.00
100
SOBOLEWSKI Łukasz
1341 Warszawa 00:02:29.00 00:00:16.00
101
RYBCZAK Paweł
Dino Rush
1376 Warszawa 00:01:03.00 00:00:16.00
102
POSS Marcin
1386 Warszawa 00:05:05.00 00:00:16.00
103
SAWA Paweł
Drużyna Złego
1439 Warszawa 00:01:24.00 00:00:16.00
104
SURTEL Michał
Elektrownia Powisle
1444 Warszawa 00:01:46.00 00:00:16.00
105
GARDYNA Waldemar
Adidas Runners Warsaw
1460 Piastów 00:02:40.00 00:00:16.00
106
OSTAPCZUK Karol
Miasteczko Biegaczy
1480 Biała Podlaska 00:01:20.00 00:00:16.00
107
GRAJDA Marcin
Adidas Runners Warsaw
1482 Warszawa 00:02:01.00 00:00:16.00
108
FOK Tomasz
K(r)opka Team / #podkarpacki_dzik
1505 Warszawa 00:02:36.00 00:00:16.00
109
Uczestnik anonimowy
1587 Warszawa 00:03:11.00 00:00:16.00
110
GROEN Hubert
1617 Lublin 00:01:05.00 00:00:16.00
111
KRYGIER Krzysztof
Spieszsiepowoli.pl
1618 Warszawa 00:01:11.00 00:00:16.00
112
KAMIŃSKI Mikołaj
1674 Nieporęt 00:01:43.00 00:00:16.00
113
BŁASZCZYK Piotr
Dying dragons
1702 Warszawa 00:04:59.00 00:00:16.00
114
WÓJCIK Dariusz
OK!Sport
1736 Warszawa 00:01:08.00 00:00:16.00
115
MENDECKA-ZEJDLER Michalina
Adidas Runners Warsaw
1744 Łaziska Górne 00:01:52.00 00:00:16.00
116
BOJAR Karolina
1752 Kraków 00:01:25.00 00:00:16.00
117
BULANDA Wojciech
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1792 Warszawa 00:01:33.00 00:00:16.00
118
CHWEDOROWICZ Paweł
1854 Warszawa 00:01:58.00 00:00:16.00
119
URBAŃSKI Klaudiusz
1868 Otwock 00:01:39.00 00:00:16.00
120
SAŁAMACHA Izabela
Żórawski Team
1052 Warszawa 00:02:54.00 00:00:17.00
121
KUFFEL Piotr
Bractwo Biegowe BGK
1055 Warszawa 00:01:31.00 00:00:17.00
122
GŁODOWSKA Marta
Żórawski Team
1065 Warszawa 00:02:04.00 00:00:17.00
123
MARON Jacek
Adidas Runners Warsaw
1070 Warszawa 00:01:26.00 00:00:17.00
124
GOS Mariusz
ARW
1139 Warszawa 00:02:21.00 00:00:17.00
125
PIEŃKOWSKA Kasia
adidas runners warsaw
1146 Londyn 00:03:07.00 00:00:17.00
126
WOJEWÓDZKI Marcin
WOJEWÓDZCY TEAM
1151 Warszawa 00:01:12.00 00:00:17.00
127
TALACHA Agnieszka
1220 Duchnów 00:01:34.00 00:00:17.00
128
DOROCIAK Joanna
Adidas Runners
1243 Warszawa 00:01:02.00 00:00:17.00
129
SAŁEK Mateusz
Adidas Runners Warsaw
1245 Warszawa 00:01:18.00 00:00:17.00
130
BIAŁOWĄS Marek
nalajcie.org
1260 Warszawa 00:01:52.00 00:00:17.00
131
KALBARCZYK Wojciech
adidas Runners Warsaw
1263 Warszawa 00:01:37.00 00:00:17.00
132
RYTKOWSKI Piotr
PARP TEAM
1273 Warszawa 00:01:44.00 00:00:17.00
133
MRÓZ Gabriela
MUKS Podkarpacie Jedlicze
1275 Jedlicze 00:07:16.00 00:00:17.00
134
MIELCARZ Maciej
1390 Warszwa 00:02:42.00 00:00:17.00
135
BIAŁEK Katarzyna
1430 Warszawa 00:07:41.00 00:00:17.00
136
KAWĘCKI Łukasz
1451 Warszawa 00:01:35.00 00:00:17.00
137
JASZCZUK Piotr
1471 Sulejówek 00:02:16.00 00:00:17.00
138
MICHALSKI Norbert
1497 Warszawa 00:02:27.00 00:00:17.00
139
GALIŃSKI Marcin
1521 Warszawa 00:02:25.00 00:00:17.00
140
KRÓLIKOWSKI Sebastian
1539 Warszawa 00:02:06.00 00:00:17.00
141
SKOMORUCHA Paweł
Adidas Runners Warsaw
1544 Warszawa 00:01:33.00 00:00:17.00
142
MATYSIAK Paweł
pawelbiega.pl
1556 Żyrardów 00:01:43.00 00:00:17.00
143
TRWOGA Katarzyna
1577 Warszawa 00:03:29.00 00:00:17.00
144
BARYŁA Aneta
1582 Warszawa 00:04:07.00 00:00:17.00
145
MICHALIK Iza
1639 Warszaw 00:05:11.00 00:00:17.00
146
TWORKOWSKI Marcin
1654 Warszawa 00:02:06.00 00:00:17.00
147
DUDA Dagmara
1661 Tarnowskie Góry 00:03:24.00 00:00:17.00
148
MIŚKIEWICZ Martyna
adidas Runners Warsaw
1701 Warszawa 00:02:40.00 00:00:17.00
149
KOSIŃSKA Karolina
adidas
1708 Warszawa 00:03:28.00 00:00:17.00
150
RÓŻAŃSKI Łukasz
adidas Runners Warsaw
1729 Krynica-Zdroj 00:01:01.00 00:00:17.00
151
MANDECKI Jakub
1730 Warszawa 00:02:28.00 00:00:17.00
152
DWORCZYŃSKA Martyna
Adidas Runners Warsaw
1742 Warszawa 00:02:16.00 00:00:17.00
153
JEGER Wojtek
Sklep Biegacza Running Team
1767 Olsztyn 00:05:16.00 00:00:17.00
154
SŁOWIŃSKI Michał
Sklep Biegacza Running Team
1770 Warszawa 00:02:08.00 00:00:17.00
155
SZELESZCZUK Piotr
Dying Dragons
1774 Warszawa 00:05:43.00 00:00:17.00
156
REPTAK Klaudia
Adidas Runners Warsaw
1781 Warszawa 00:02:53.00 00:00:17.00
157
WACH Michał
Biegam na Tarchominie
1801 Warszawa 00:02:38.00 00:00:17.00
158
WOŁOWSKI Filip
TriWawa
1818 Warszawa 00:02:15.00 00:00:17.00
159
ŁUKASIAK Adam
Warsaw Run Club
1826 Warszawa 00:01:41.00 00:00:17.00
160
BANASZCZYK Arkadiusz
#runmen
1839 Ożarów Mazowiecki 00:02:23.00 00:00:17.00
161
KRZESZLAK Martyna
Adidas Runers
1876 00:03:53.00 00:00:17.00
162
CIEŚLUK Joanna
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1009 Białystok 00:01:38.00 00:00:18.00
163
WIŚNIEWSKA Martyna
adidas Runners Warsaw
1014 Warszawa 00:02:18.00 00:00:18.00
164
STELMACH Dominika
Adidas Runners Warsaw
1017 Warszawa 00:01:07.00 00:00:18.00
165
WERNIO Maciej
Noizz
1025 Warszawa 00:03:52.00 00:00:18.00
166
DERESZ Wiktor
adidas Runners Warsaw
1076 Warszawa 00:02:36.00 00:00:18.00
167
KALINSKA Karina
1102 Warszawa 00:02:32.00 00:00:18.00
168
KOWALCZYK Romuald
1105 Warszawa 00:02:59.00 00:00:18.00
169
PNIEWSKA Edyta
Adidas Runners Warsaw
1107 Warszawa 00:02:30.00 00:00:18.00
170
KUDZIA Katarzyna
Bractwo Biegowe BGK
1164 Warszawa 00:04:38.00 00:00:18.00
171
KULIG Joanna
Adidas Runners Warsaw
1189 Warszawa 00:02:31.00 00:00:18.00
172
POMASKI Paweł
Warsaw Run Club
1198 Warszawa 00:02:13.00 00:00:18.00
173
FITAS Zuzanna
SZYMI TEAM
1215 Józefosław 00:01:49.00 00:00:18.00
174
KUBIAK Maciej
1224 Warszawa 00:02:36.00 00:00:18.00
175
PARTYGA Michalina
1254 Warszawa 00:01:48.00 00:00:18.00
176
Uczestnik anonimowy
AR
1283 Warszawa 00:04:00.00 00:00:18.00
177
KOCERKA Jakub
1310 Warszawa 00:02:02.00 00:00:18.00
178
JUTKIEWICZ Marcin
obieganiu.pl
1312 Warszawa 00:02:23.00 00:00:18.00
179
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
1355 Warszawa 00:07:42.00 00:00:18.00
180
KOZIEŁ Piotr
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
1364 Grodzisk Mazowiecki 00:01:40.00 00:00:18.00
181
ZAKRZEWSKI Wojtek
1384 Warszawa 00:01:26.00 00:00:18.00
182
LACHOWSKI Karol
AegonRun
1387 Warszawa 00:03:15.00 00:00:18.00
183
PASZKOWSKI Cezary
Leśne Szychy
1409 Warszawa 00:02:47.00 00:00:18.00
184
Uczestnik anonimowy
1420 Warszawa 00:03:59.00 00:00:18.00
185
WIŚNIEWSKI Maciej
LZA Promni
1423 Warszawa 00:02:10.00 00:00:18.00
186
TRONOWSKA Wiktoria
Adidas Runner
1453 Warszawa 00:02:45.00 00:00:18.00
187
Uczestnik anonimowy
1456 Warszawa 00:04:25.00 00:00:18.00
188
PIOS Marcin
Adidas Runners Warsaw
1490 Warszawa 00:02:21.00 00:00:18.00
189
KORKOSZ Andrzej
1509 Blizne Jasińskiego 00:02:16.00 00:00:18.00
190
Uczestnik anonimowy
Adidas Runners
1512 Warsaw 00:02:18.00 00:00:18.00
191
KOWALCZYK Katarzyna
1541 Warszawa 00:05:13.00 00:00:18.00
192
MAJEWSKI Michał
1567 Warszawa 00:02:38.00 00:00:18.00
193
RAGUS Agnieszka
1591 Warszawa 00:02:52.00 00:00:18.00
194
ANIOŁ Justyna
1633 Warszawa 00:05:11.00 00:00:18.00
195
WNUKIEWICZ Kuba
1673 Włocławek 00:02:45.00 00:00:18.00
196
KŁOSIEWICZ Krzysztof
Adidas Runners Warsaw
1688 Warszawa 00:04:04.00 00:00:18.00
197
VOVK Alina
adidas Runners Warsaw
1713 Warsaw 00:05:01.00 00:00:18.00
198
NOWAK Sylwia
1733 Warszawa 00:03:53.00 00:00:18.00
199
WILCZYŃSKA Oliwia
1743 Poznań 00:02:01.00 00:00:18.00
200
GRIFFIN Khalil
Quantum
1754 Warszawa 00:03:28.00 00:00:18.00
201
WESOŁOWSKI Jakub
1761 Warszawa 00:03:02.00 00:00:18.00
202
ŻÓRAWSKA Małgorzata
Adidas Runners Warszawa
1778 Warszawa 00:03:29.00 00:00:18.00
203
SABAJ Piotr
1790 Rzeszów 00:01:42.00 00:00:18.00
204
MOMOT Maciej
1808 Warszawa 00:02:41.00 00:00:18.00
205
NIEMCZYŃSKA Dorota
Pierogi Adamusa
1835 Józefów 00:04:38.00 00:00:18.00
206
SOKOLUK Ewa
Adidas Runners Warsaw
1843 Warszawa 00:02:45.00 00:00:18.00
207
SIRE Anouk
Racing Club Nantais
1860 Warsaw 00:01:09.00 00:00:18.00
208
KIELAN Damian
Adidas Runners Warsaw
1872 Warszawa 00:02:09.00 00:00:18.00
209
JAGODZIŃSKA Martyna
Arw
1883 00:03:36.00 00:00:18.00
210
KALBARCZYK Ada
adidas Runners Warsaw
1008 Warszawa 00:01:31.00 00:00:19.00
211
WYDRO Krystian
Labcon
1034 Warszawa 00:02:06.00 00:00:19.00
212
WOLSKA Natalia
Adidas Runers
1046 00:04:01.00 00:00:19.00
213
JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA Agnieszka
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1084 Warszawa 00:02:40.00 00:00:19.00
214
WIĘCZKOWSKI Wojciech
1089 Warszawa 00:02:47.00 00:00:19.00
215
LESISZ Kamil
UNTS Warszawa
1092 Warszawa 00:01:48.00 00:00:19.00
216
STACHELSKI Robert
1158 Józefów 00:03:27.00 00:00:19.00
217
POPŁAWSKI Jacek
Adidas Runners Warsaw
1162 Warszawa 00:02:08.00 00:00:19.00
218
SZCZERBICKI Rafał
Warsaw Run Club
1173 Warszawa 00:02:07.00 00:00:19.00
219
RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena
Dzikie Grubasy Szatana
1177 Warszawa 00:03:28.00 00:00:19.00
220
ŻYLAK Adrian
Adidas Runners Warsaw
1190 Warszawa 00:02:21.00 00:00:19.00
221
WITT Wiktoria
1223 Piaseczno 00:03:31.00 00:00:19.00
222
ZIMOWICZ Magdalena
DUKLANOWSKI Team
1235 Warszawa 00:02:30.00 00:00:19.00
223
ŁUKASZEWSKI Dariusz
DAMS TEAM
1240 Warszawa 00:02:17.00 00:00:19.00
224
GRADZIK Marcin
Adidas Runners Warsaw
1244 Warszawa 00:02:09.00 00:00:19.00
225
CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech
Husaria Race Team
1246 Warszawa 00:03:13.00 00:00:19.00
226
FABIANOVA Lucia
adidas Runners Bratislava
1249 Bratislava 00:01:57.00 00:00:19.00
227
WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena
Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw
1269 Warszawa 00:02:07.00 00:00:19.00
228
PIŁAT Paweł Andrzej
1282 Warszawa 00:01:59.00 00:00:19.00
229
BUDA Agata
1301 Kalisz 00:02:29.00 00:00:19.00
230
JAGIELLO Kacper
1332 Warszawa 00:05:32.00 00:00:19.00
231
SZPOTON Monika
Adidas Runners Warsaw
1340 Warszawa 00:02:43.00 00:00:19.00
232
Uczestnik anonimowy
1348 Warszawa 00:03:00.00 00:00:19.00
233
KACZMAREK Adrian
Reebok Run Crew Skierniewice
1385 Skierniewice 00:02:12.00 00:00:19.00
234
TERCZYNSKI Pawel
Orange Polska
1391 Warszawa 00:02:05.00 00:00:19.00
235
GOŁĘBIEWSKI Marcin
#biegamizbieram
1392 Warszawa 00:02:51.00 00:00:19.00
236
KOŁACIŃSKA Ewelina
Leśne Szychy
1403 Warszawa 00:04:12.00 00:00:19.00
237
PIEŃKOSZ Zbigniew
Adidas Runners Warsaw
1436 Warszawa 00:03:49.00 00:00:19.00
238
KAWĘCKA Kinga
Adidas Runners Warsaw
1450 Warszawa 00:03:15.00 00:00:19.00
239
TRONOWSKA Beata
Adidas Runner
1454 Warszawa 00:02:38.00 00:00:19.00
240
PONIATOWSKI Krzysztof
Rodzinna Grupa Rowerowa
1464 Warszawa 00:03:16.00 00:00:19.00
241
TRAWIŃSKA Katarzyna
KOLIBER TEAM
1477 Warszawa 00:05:50.00 00:00:19.00
242
Uczestnik anonimowy
1514 Nowy Dwór Mazowiecki 00:03:38.00 00:00:19.00
243
SZCZĘSNY Paweł
1517 Warszawa 00:02:56.00 00:00:19.00
244
MUSIK Sylwia
1530 Warszawa 00:03:08.00 00:00:19.00
245
MACIEJAK Eryk
WPRunning
1552 Pruszków 00:02:19.00 00:00:19.00
246
Uczestnik anonimowy
1563 Warszawa 00:04:04.00 00:00:19.00
247
JÓŹWIK Zuzanna
1565 Pruszków 00:05:41.00 00:00:19.00
248
MALESZKA Paweł
1598 Jabłonna 00:02:04.00 00:00:19.00
249
Uczestnik anonimowy
1610 Wyszków 00:04:07.00 00:00:19.00
250
KOWALSKI Grzegorz
1612 Ożarów Mazowiecki 00:01:53.00 00:00:19.00
251
NAJMAN Natalia
Ok Sport Warszawa
1629 Warszaw 00:02:52.00 00:00:19.00
252
KABUT Jakub
1632 Warszawa 00:04:37.00 00:00:19.00
253
SAWICKI Kamil
Leonardo Royal Hotel Warsaw
1651 Mińsk Mazowiecki 00:01:31.00 00:00:19.00
254
FILIPCZUK Dariusz
1665 Zielonka 00:02:07.00 00:00:19.00
255
JEGLIŃSKA Magdalena
1677 Warszawa 00:05:25.00 00:00:19.00
256
SĘK Mikołaj
1686 Warszawa 00:04:00.00 00:00:19.00
257
RASZEWSKI Andrzej
1695 Warszawa 00:02:09.00 00:00:19.00
258
FIGAT Szczepan
Adidas Runners Warsaw
1720 Warszawa 00:02:08.00 00:00:19.00
259
DARHEVICH Uladzislau
1735 Warszawa 00:02:06.00 00:00:19.00
260
DZIEKOŃSKI Tadeusz
Juvenia Białystok
1766 Białystok 00:02:03.00 00:00:19.00
261
MIEDŹWIEDŹ Łukasz
Sklep Biegacza Running Team
1769 Pruszków 00:02:02.00 00:00:19.00
262
PESZEK Katarzyna
AR/DGS
1788 Warszawa 00:02:57.00 00:00:19.00
263
POLENS Joanna
Adidas Runners Warsaw
1797 Warszawa 00:04:45.00 00:00:19.00
264
PIĘTOCHA Anna
Adidas Runners Warsaw
1800 Warszawa 00:02:27.00 00:00:19.00
265
JUKIEWICZ Krzysztof
WKURW TEAM
1809 Legionowo 00:03:33.00 00:00:19.00
266
SOŁTYS Magda
AR
1817 Warszawa 00:02:22.00 00:00:19.00
267
LEWANDOWSKI Krzysiek
Adidas Runners Warsaw
1821 Warszawa 00:02:06.00 00:00:19.00
268
GRZESZCZYK Maciej
1825 Warszawa 00:02:37.00 00:00:19.00
269
Uczestnik anonimowy
1837 Warszawa 00:02:30.00 00:00:19.00
270
WŚCIUBIAK Maciej
HAREM MACIEJA
1842 Warszawa 00:04:23.00 00:00:19.00
271
OBUKOWICZ Monika
Adidas Runers
1880 00:03:11.00 00:00:19.00
272
SERWATKA Michał
Bractwo Biegowe BGK
1061 Warszawa 00:03:08.00 00:00:20.00
273
GUZOWSKA Katarzyna
Bractwo Biegowe BGK
1064 Warszawa 00:03:18.00 00:00:20.00
274
PAWLAK Piotr
Nationale-Nederlanden
1133 Warszawa 00:02:40.00 00:00:20.00
275
ZABIELSKA Marta
AR Warsaw
1155 Warszawa 00:02:25.00 00:00:20.00
276
CHOLEWINSKA Zofia
1159 Warszawa 00:04:01.00 00:00:20.00
277
SOBALA Aleksandra
1170 Warszawa 00:02:32.00 00:00:20.00
278
MIKOŁAJCZYK Tomasz
KW Warszawa
1172 Warszawa 00:02:46.00 00:00:20.00
279
BOROWIEC Bartosz
1178 Warszawa 00:02:46.00 00:00:20.00
280
WASZCZAK Agata
1188 Warszawa 00:03:36.00 00:00:20.00
281
PIOTROWICZ Sławomir
Deaf running
1218 Raciąż 00:01:55.00 00:00:20.00
282
ŻAK Magdalena
Adidas Runners
1222 Warszawa 00:04:24.00 00:00:20.00
283
BRYGIDER Wojciech
1262 Warszawa 00:04:58.00 00:00:20.00
284
CZARNOCKI Wojtek
Adidas Runners Warsaw
1268 Warszawa 00:01:55.00 00:00:20.00
285
GARDYNA Asia
Adidas Runners Warsaw
1287 Piastów 00:03:21.00 00:00:20.00
286
KIESZEK Tadeusz
Dystans Leszno
1306 Leszno 00:02:58.00 00:00:20.00
287
WISNIEWSKA Joanna
Adidas Runners Warsaw
1317 Warszawa 00:03:40.00 00:00:20.00
288
BRZOZOWSKA Aleksandra
AR Warsaw
1373 Warszawa 00:05:43.00 00:00:20.00
289
KARBOWIAK Sebastian
ekipa od wina
1401 Warszawa 00:02:03.00 00:00:20.00
290
BIALIK Szymon
Adidas Runners Warsaw
1411 Warszawa 00:02:16.00 00:00:20.00
291
BORATYŃSKA Paulina
1416 Warszawa 00:04:41.00 00:00:20.00
292
KUZHDA Nastia
1431 Warszawa 00:07:43.00 00:00:20.00
293
POLAK Lechosław
lechubiega
1465 Pęcice Małe 00:02:50.00 00:00:20.00
294
ZBRZEŹNIAK Igor
1475 Raszyn 00:03:43.00 00:00:20.00
295
Uczestnik anonimowy
1493 Warszawa 00:02:17.00 00:00:20.00
296
Uczestnik anonimowy
1540 Warszawy 00:04:45.00 00:00:20.00
297
BANT Radosław
Aktywna Warszawa
1545 Warszawa 00:03:20.00 00:00:20.00
298
WITCZAK Piotr
1546 Warszawa 00:04:01.00 00:00:20.00
299
ZATORSKA Agnieszka
UKS ULISSES Pruszków
1555 Pruszków 00:03:32.00 00:00:20.00
300
PASTUSZAK Piotr
1559 Warszawa 00:03:18.00 00:00:20.00
301
KUDŁA Renata
1570 Warszawa 00:05:51.00 00:00:20.00
302
BORKOWSKA Ola
1588 Opole 00:03:06.00 00:00:20.00
303
GODLEWSKA Agnieszka
Adidas Runners
1595 Warszawa 00:02:46.00 00:00:20.00
304
ŁABATCZUK Jakub
1628 Rzeplin 00:03:05.00 00:00:20.00
305
KOT Wioleta
1644 Warszawa 00:03:10.00 00:00:20.00
306
SWAT Konrad
1676 Płock 00:05:27.00 00:00:20.00
307
Uczestnik anonimowy
1684 Warszawa 00:04:02.00 00:00:20.00
308
PINKAS Monika
T-Mobile Sport Team
1700 Warszawa 00:02:59.00 00:00:20.00
309
GOLON Kamila
1703 Pruszków 00:05:58.00 00:00:20.00
310
ZIĘTEK Krzysztof
NIEBO CAFE
1719 Ostrów Wielkopolski 00:03:25.00 00:00:20.00
311
MICHALSKA Karolina
Adidas Runners Warsaw
1791 Warszawa 00:03:41.00 00:00:20.00
312
LEWANDOWSKA Anna
1793 Warszawa 00:03:56.00 00:00:20.00
313
GIEFERT Sylwia
Adidas Runners Warsaw
1796 Warszawa 00:03:12.00 00:00:20.00
314
SYGUDA Katarzyna
Adidas Runners Warsaw
1799 Warszawa 00:03:10.00 00:00:20.00
315
ŚWIETLIK Tomasz
Adidas Runners Warsaw
1814 Warszawa 00:02:57.00 00:00:20.00
316
ROMANOWSKI Kamil
Wysportowani Racing Team
1836 Marki 00:02:25.00 00:00:20.00
317
SMYL Jacek
1838 Warszawa 00:01:51.00 00:00:20.00
318
KAZAŁA Piotr
Adidas Runners Warsaw
1848 Warszawa 00:05:26.00 00:00:20.00
319
SAKOWSKA Agnieszka
Adidas Runners Warsaw
1850 Warszawa 00:02:54.00 00:00:20.00
320
OLOWSKI Mieczyslaw
1852 Warszawa 00:02:54.00 00:00:20.00
321
SOCHA Justyna
1861 Pruszcz Gdański 00:03:16.00 00:00:20.00
322
ŁOWCZAK Jacek
Team ZabieganeDni
1863 Warszawa 00:06:09.00 00:00:20.00
323
SALACH Jan
1866 Warszawa 00:03:15.00 00:00:20.00
324
KIELAN Ada
Adidas Runners Warsaw
1871 Warszawa 00:03:37.00 00:00:20.00
325
SASIN Marlena
Bractwo Biegowe BGK
1062 Milanówek 00:02:58.00 00:00:21.00
326
HELWICH Konrad
1099 Warszawa 00:02:36.00 00:00:21.00
327
GABRYLEWICZ Tomasz
1112 Ożarów Mazowiecki 00:02:42.00 00:00:21.00
328
CZMUCHOWSKI Tomasz
adidas Runners
1128 Warszawa 00:02:16.00 00:00:21.00
329
NOWOCIN-MIKULSKA Magdalena
Adidas Runners Warsaw
1167 Warszawa 00:03:00.00 00:00:21.00
330
MACIEJEWSKI Andrzej
Electric Pimps
1168 Warszawa 00:03:05.00 00:00:21.00
331
GZULA Beata
Adidas Runners Warsaw
1205 Warszawa 00:02:54.00 00:00:21.00
332
RADEK Jarosław
-
1212 Warszawa 00:02:45.00 00:00:21.00
333
TOMASZEWSKA Sylwia
Adidas Runners Warsaw
1226 Warszawa 00:05:32.00 00:00:21.00
334
GZULA Agnieszka
adidas Runners Warsaw
1237 Warszawa 00:03:09.00 00:00:21.00
335
WOLSKI Piotr
AR Warsaw
1247 Warszawa 00:02:53.00 00:00:21.00
336
MŁODZIŃSKA Nina
adidas runners
1265 Warszawa 00:03:22.00 00:00:21.00
337
BURCZYŃSKA Beata
RospedzOna
1266 Warszawa 00:05:11.00 00:00:21.00
338
Uczestnik anonimowy
Bemowo Biega
1277 Warszawa 00:04:15.00 00:00:21.00
339
KALISZ-WIŚNIEWSKA Diana
1307 Warszawa 00:04:09.00 00:00:21.00
340
ROMANIUK Adam
1343 Warszawa 00:04:30.00 00:00:21.00
341
KAMIŃSKA Kinga
1362 Zakościele 00:04:49.00 00:00:21.00
342
Uczestnik anonimowy
1375 Warszawa 00:05:03.00 00:00:21.00
343
KARWICKI Piotr
1377 Dziurków 00:03:49.00 00:00:21.00
344
ROKICKA Magda
1388 Warszawa 00:05:18.00 00:00:21.00
345
WALUK Tadeusz
1389 Warszawa 00:02:51.00 00:00:21.00
346
Uczestnik anonimowy
AR
1397 Warszawa 00:03:24.00 00:00:21.00
347
ROSIŃSKA Karolina
Genius
1417 Warszawa 00:04:04.00 00:00:21.00
348
KUCHARSKA Sylwia
1437 Warszawa 00:03:39.00 00:00:21.00
349
KUBAJ Patrycja
1463 Siedlce 00:03:39.00 00:00:21.00
350
Uczestnik anonimowy
1485 Warszawa 00:03:17.00 00:00:21.00
351
BŁASZCZYK Hubert
1504 Warszawa 00:01:56.00 00:00:21.00
352
WINNICKA Marta
1510 Warszawa 00:04:44.00 00:00:21.00
353
DYMEK Dariusz
1519 Warszawa 00:03:35.00 00:00:21.00
354
RYBICKI Przemysław
Sklep Biegacza
1522 Warszawa 00:03:03.00 00:00:21.00
355
STEFANOWICZ Paweł
1529 Warszawa 00:02:17.00 00:00:21.00
356
IMIEŁOWSKA Anna
1535 Mińsk Mazowiecki 00:03:43.00 00:00:21.00
357
BOJARSKA Beata
Eskadra Kraków
1571 Kraków 00:03:14.00 00:00:21.00
358
BOJAR Paweł
1572 Warszawa 00:03:11.00 00:00:21.00
359
Uczestnik anonimowy
1584 Warszawa 00:04:27.00 00:00:21.00
360
ŚWIERCZYŃSKI Mariusz
1615 Warszawa 00:03:09.00 00:00:21.00
361
Uczestnik anonimowy
1631 Jasienica 00:04:22.00 00:00:21.00
362
PINEAU Pierre
1656 Warszawa 00:02:34.00 00:00:21.00
363
GOŁĄBKO Damian
1663 Warszawa 00:04:11.00 00:00:21.00
364
STASIAK Piotr
1666 Warszawa 00:02:38.00 00:00:21.00
365
ŁAZARZ Robert
1680 Warszawa 00:06:55.00 00:00:21.00
366
MIKLEWSKI Michał
1717 Łomianki 00:05:53.00 00:00:21.00
367
ŻŁAK Anna
Adidas Runners Warsaw
1750 Warszawa 00:03:19.00 00:00:21.00
368
FALKOWSKI Piotr
Ks Pegaz Piaseczno
1775 Piaseczno 00:02:47.00 00:00:21.00
369
SIŁUCH Patrycja
1785 Warszawa 00:05:26.00 00:00:21.00
370
FILIPCZAK Natalia
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
1798 Nasielsk 00:03:02.00 00:00:21.00
371
KOWALIK Marta
1830 Warszawa 00:04:18.00 00:00:21.00
372
PAŃCZUK-FIGURA Irmina
Umcs Biega
1832 Puławy 00:03:23.00 00:00:21.00
373
LIPSKI Dariusz
1859 Warszawa 00:04:25.00 00:00:21.00
374
ANDRZEJEWICZ Łukasz
Warszawa
1884 00:03:40.00 00:00:21.00
375
CIASTOCH Marta
Noizz
1023 Warszawa 00:03:52.00 00:00:22.00
376
KORZENIOWSKI Paweł
Noizz
1024 Warszawa 00:03:02.00 00:00:22.00
377
POŁOSKA Filip
Noizz
1031 Warszawa 00:03:38.00 00:00:22.00
378
BRATOSIEWICZ Piotr
1040 Warszawa 00:04:21.00 00:00:22.00
379
WALASZCZYK Paulina
Bractwo Biegowe BGK
1054 Cegłów 00:03:05.00 00:00:22.00
380
SOBOLEWSKA Agata
Bractwo biegowe BGK
1057 Warszawa 00:04:19.00 00:00:22.00
381
ŁOZIŃSKI Piotr
Bractwo Biegowe BGK
1060 Warszawa 00:03:06.00 00:00:22.00
382
MARON Agnieszka
Adidas Runners Warsaw
1071 Warszawa 00:02:44.00 00:00:22.00
383
WALKIEWICZ Grzegorz
1138 Warszawa 00:02:48.00 00:00:22.00
384
CZAPIŃSKA Katarzyna
AR
1140 Warszawa 00:03:31.00 00:00:22.00
385
SKRYGANIUK Liudmyla
1147 Warszawa 00:03:25.00 00:00:22.00
386
WOJCIECHOWICZ Agnieszka
Adidas Runners
1148 Warszawa 00:03:32.00 00:00:22.00
387
ZAKRZEWSKA Katarzyna
1179 Warszawa 00:03:34.00 00:00:22.00
388
SPRYSZYŃSKA Agata
1185 Warszawa 00:05:59.00 00:00:22.00
389
RAPACZ Marek
1206 Warszawa 00:02:46.00 00:00:22.00
390
ŁUKOWSKA Agnieszka
Adidas Runners Warsaw
1207 Warszawa 00:02:42.00 00:00:22.00
391
OKRÓJ Dawid
Deaf Running
1217 Gdańsk 00:03:01.00 00:00:22.00
392
LACH Marta
Slow Jogging Białołęka
1322 Warszawa 00:05:44.00 00:00:22.00
393
MATUSZEWSKA Elżbieta
1351 Włocławek 00:02:33.00 00:00:22.00
394
BRZOSKA Małgorzata
Bractwo Biegowe BGK
1358 Warszawa 00:03:43.00 00:00:22.00
395
PILEWSKI Andrzej
Leśne Szychy
1394 Warszawa 00:03:42.00 00:00:22.00
396
Uczestnik anonimowy
1396 Warszawa 00:04:18.00 00:00:22.00
397
Uczestnik anonimowy
AR
1399 Warszawa 00:04:39.00 00:00:22.00
398
Uczestnik anonimowy
1443 Warszawa 00:04:31.00 00:00:22.00
399
Uczestnik anonimowy
1448 Warszawa 00:04:31.00 00:00:22.00
400
BARGAR Piotr
1508 Warszawa 00:05:35.00 00:00:22.00
401
Uczestnik anonimowy
1532 Warszawa 00:06:19.00 00:00:22.00
402
NOWACZYŃSKA Katarzyna
1548 Warszawa 00:05:21.00 00:00:22.00
403
PSZENNA Monika
1550 Warszawa 00:06:55.00 00:00:22.00
404
ZAWADZKA Julita
1554 Warszawa 00:03:25.00 00:00:22.00
405
LOSEK Adam
1566 Warszawa 00:02:42.00 00:00:22.00
406
Uczestnik anonimowy
Adidas Runner Warsaw
1568 Warszawa 00:02:52.00 00:00:22.00
407
KRUPOWICZ Katarzyna
Adidas Runners Warsaw
1620 Warszawa 00:05:54.00 00:00:22.00
408
RADZIKOWSKA Paulina
1649 Siedlce 00:04:18.00 00:00:22.00
409
JAROSZ Jacek
1655 Tychy 00:02:17.00 00:00:22.00
410
ORESZCZUK Anna
1678 Warszawa 00:04:49.00 00:00:22.00
411
ZAJĄC Agata
1748 Kalisz 00:02:43.00 00:00:22.00
412
ZALEWSKA Ewa Adrianna
Noizz
1751 Warszawa 00:04:51.00 00:00:22.00
413
UGONOH Osi
1758 Warszawa 00:04:57.00 00:00:22.00
414
CZAYKOWSKI Piotr
1759 Warszawa 00:04:57.00 00:00:22.00
415
ANDRUSZKIEWICZ Łukasz
1765 Warszawa 00:05:00.00 00:00:22.00
416
KOCIELNIK Maciej
SS BEST
1810 Warszawa 00:02:51.00 00:00:22.00
417
GRZĄDZIEL Paweł
SBRT Warszawa
1812 Warszawa 00:02:42.00 00:00:22.00
418
SREBNIAK Daria
1831 Warszawa 00:03:41.00 00:00:22.00
419
KAMIENIARZ Michał
1855 Wołomin 00:04:11.00 00:00:22.00
420
PREKIEL Katarzyna
OK! Sport Warszawa
1856 Olsztyn 00:02:45.00 00:00:22.00
421
BALMAS Agata
1869 Lublin 00:03:00.00 00:00:22.00
422
RUPNIEWSKA Daria
Labcon
1032 Warszawa 00:03:27.00 00:00:23.00
423
KASPEREK Dorota
adidas runners Warsaw
1067 Warszawa 00:04:03.00 00:00:23.00
424
MICHALSKA Monika
Adidas Runners Warsaw
1081 Strzyzow 00:03:47.00 00:00:23.00
425
Uczestnik anonimowy
AR Warsaw
1103 Warszawa 00:04:27.00 00:00:23.00
426
BARAN Justyna
1127 Warszawa 00:04:38.00 00:00:23.00
427
LEWKOW Marcin
Adidas Runners Warsaw
1143 Warszawa 00:03:38.00 00:00:23.00
428
MIKOŁAJCZUK Łukasz
1171 Warszawa 00:04:28.00 00:00:23.00
429
WITKOWSKA Wioleta
1210 Warszawa 00:06:14.00 00:00:23.00
430
PAMIĘTA Karolina
1219 Laski 00:05:08.00 00:00:23.00
431
JAGNIESZZCZAK Zuzanna
AR Słodkie Pączki
1233 Warszawa 00:02:44.00 00:00:23.00
432
ŚNIEGOCKA-WALKIEWICZ Eliza
Adidas Runners Warsaw
1272 Warszawa 00:06:17.00 00:00:23.00
433
BANCERZ To
1313 Warszawa 00:05:13.00 00:00:23.00
434
SZELĄG Łukasz
Adidas Runners Warsaw
1316 Łódź 00:03:12.00 00:00:23.00
435
ŁOBEJKO Arkadiusz
Bractwo Biegowe BGK
1321 Warszawa 00:04:09.00 00:00:23.00
436
ZAKRZEWSKA Anna
Warsaw Run Club
1345 Warszawa 00:03:47.00 00:00:23.00
437
WOŁĄGIEWICZ Małgorzata
1350 Warszawa 00:04:29.00 00:00:23.00
438
MARCINIAK Marta
AR
1353 Poznań 00:03:54.00 00:00:23.00
439
GAJEWSKA Karolina
Adidas Runners Warsaw
1363 Warszawa 00:04:25.00 00:00:23.00
440
GĄSIEWSKA Magdalena
Morsy Zielonka
1365 Warszawa 00:04:29.00 00:00:23.00
441
KROCHMALSKA Agnieszka
Krochmale
1379 Warszawa 00:03:46.00 00:00:23.00
442
STANIEC Martyna
1413 Warszawa 00:04:39.00 00:00:23.00
443
ZAKRZEWSKA Weronika
1432 Warszawa 00:02:23.00 00:00:23.00
444
JAWOROWICZ Zuzanna
1447 Poznań 00:04:30.00 00:00:23.00
445
KUSIAK Mateusz
1459 Warszawa 00:04:22.00 00:00:23.00
446
ZAWADA Monika
1501 Warszawa 00:04:08.00 00:00:23.00
447
SIERZPUTOWSKA Ewa
Sie_Biega
1502 Warszawa 00:05:00.00 00:00:23.00
448
BARGAR Magdalena
Medicover Runners
1506 Warszawa 00:05:39.00 00:00:23.00
449
SZECHLICKA Katarzyna
1564 Warszawa 00:05:02.00 00:00:23.00
450
BĄCZEK Jakub
1648 Siedlce 00:04:19.00 00:00:23.00
451
Uczestnik anonimowy
1664 Radomsko 00:03:22.00 00:00:23.00
452
PIĄTEK Izabela
1679 Goworowo 00:04:50.00 00:00:23.00
453
SOBOLEWSKA Aleksandra
Warszawa
1682 Warszawa 00:05:31.00 00:00:23.00
454
GRONOWSKA Aleksandra
1687 Warszawa 00:04:09.00 00:00:23.00
455
WRZEŚNIAK Monika
1689 Warszawa 00:06:10.00 00:00:23.00
456
SIELICKA Natalia
Sii Ru9nning Team
1693 Warszawa 00:03:51.00 00:00:23.00
457
BOCHYŃSKA Katarzyna
1711 Marki 00:05:54.00 00:00:23.00
458
OLENDER Paulina
Dying dragons
1723 Bobrowice Śląskie Małe 00:06:31.00 00:00:23.00
459
WERSTAK Anna
adidas Runners Werstak
1740 Warszawa 00:05:02.00 00:00:23.00
460
JAWORSKA Wioleta
Adidas Runners Warsaw
1787 Zwoleń 00:01:42.00 00:00:23.00
461
Uczestnik anonimowy
1803 Warszawa 00:04:31.00 00:00:23.00
462
Uczestnik anonimowy
Adidas Runner Warsaw
1833 Warszawa 00:02:37.00 00:00:23.00
463
DOBKOWSKA Edyta
Adidas Runners Warsaw
1849 Warszawa 00:04:39.00 00:00:23.00
464
RAMATOWSKA Hela
1858 Warszawa 00:03:12.00 00:00:23.00
465
ZAKRZEWSKA Katarzyna
Warszawa
1050 00:04:21.00 00:00:24.00
466
SAWICKI Mateusz
1101 Warszawa 00:03:21.00 00:00:24.00
467
MARCHLEWSKA-SAWICKA Agnieszka
ARW
1104 Warszawa 00:03:44.00 00:00:24.00
468
WEGRZYNEL Mirka
Adidas Runners Warsaw
1115 Warszawa 00:02:59.00 00:00:24.00
469
SMORCZEWSKA Ewelina
Adidas Runners Warsaw
1116 Warszawa 00:03:18.00 00:00:24.00
470
ROZENBANGIER Anna
1126 Warszawa 00:04:39.00 00:00:24.00
471
SKRZYPEK Agata
AR Warsaw
1176 Warszawa 00:04:46.00 00:00:24.00
472
NOWAK Katarzyna
Dzikie Grubasy Szatana
1180 Warszawa 00:03:58.00 00:00:24.00
473
SIKORA Karolina
1241 Warszawa 00:04:55.00 00:00:24.00
474
MROCZEK Justyna
AR Warsaw
1248 Warszawa 00:03:22.00 00:00:24.00
475
BOBRYK Anna
1264 Warszawa 00:03:59.00 00:00:24.00
476
WISNIAK Krzysztof
1318 Warszawa 00:04:00.00 00:00:24.00
477
MATUSZEWSKI Jarosław
1352 Włocławek 00:03:28.00 00:00:24.00
478
GROBELNA Justyna
1356 Kanie 00:03:40.00 00:00:24.00
479
SZ Ewela
adidas runners warsaw
1382 Warszawa 00:03:20.00 00:00:24.00
480
PILEWSKA Anita
1393 Warszawa 00:04:48.00 00:00:24.00
481
WRÓBEL Kinga
1412 Warszawa 00:04:41.00 00:00:24.00
482
CZAPNIK Beata
1415 Warszawa 00:04:40.00 00:00:24.00
483
SAWA Anna
Player
1441 Warszawa 00:03:24.00 00:00:24.00
484
PAKOWSKA Weronika
1452 Tomaszów Mazowiecki 00:05:19.00 00:00:24.00
485
KOPER Katarzyna
1492 Warszawa 00:04:56.00 00:00:24.00
486
Uczestnik anonimowy
1499 Warszawa 00:04:48.00 00:00:24.00
487
KACZMAREK Aleksandra
1558 Warszawa 00:05:03.00 00:00:24.00
488
Uczestnik anonimowy
1562 Warszawa 00:04:21.00 00:00:24.00
489
JOPEK Agnieszka
Adidas Runners
1576 Warszawa 00:05:01.00 00:00:24.00
490
DBS Sylwia
1621 Warszawa 00:04:13.00 00:00:24.00
491
CICHOS-KABUT Renata
1624 Zdzieszowice 00:04:30.00 00:00:24.00
492
Uczestnik anonimowy
1671 Płońsk 00:04:12.00 00:00:24.00
493
JEMIELITA Aleksandra
1692 Warszawa 00:05:27.00 00:00:24.00
494
KIEREPKA Amadeusz
1734 Warszawa 00:04:13.00 00:00:24.00
495
SZOSTAK Marta
adidas Runners Warsaw
1739 Warszawa 00:04:58.00 00:00:24.00
496
Uczestnik anonimowy
1805 Siedlce 00:06:33.00 00:00:24.00
497
PALIWODA Sebastian
KDK Events
1853 Topólka 00:05:22.00 00:00:24.00
498
MAĆKOWIAK-JAKUBOWSKA Anna
Am Warsaw
1879 00:03:42.00 00:00:24.00
499
KOSEL Jakob
Ks Kosello
1021 Warszawa 00:03:20.00 00:00:25.00
500
KOŁODZIEJ Ewelina
Noizz
1026 Warszawa 00:04:23.00 00:00:25.00
501
WIĄCEK Izabela
adidas runners
1078 Warszawa 00:05:34.00 00:00:25.00
502
KUBERA Piotr
Adidas Runners Warsaw
1181 Józefów 00:04:57.00 00:00:25.00
503
KUBIAK Kasia
1225 Warszawa 00:05:01.00 00:00:25.00
504
WICHRZYCKA Magda
1239 Warszawa 00:05:48.00 00:00:25.00
505
DZYR Joanna
Adidas Runners Warsaw
1298 Łomianki 00:05:18.00 00:00:25.00
506
WOJCIECHOWSKA Natalia
1336 Tomaszów Mazowiecki 00:05:38.00 00:00:25.00
507
RAFINSKA Olga
1367 Warszawa 00:04:13.00 00:00:25.00
508
KONDEJA Paula
1374 Warszawa 00:03:40.00 00:00:25.00
509
MITCHELL Agnieszka
1440 Warszawa 00:05:47.00 00:00:25.00
510
GRABOWSKA Aleksandra
1462 Warszawa 00:04:30.00 00:00:25.00
511
GUZEK Monika
Wawa
1478 Warszawa 00:03:59.00 00:00:25.00
512
Uczestnik anonimowy
1607 Warsaw 00:04:58.00 00:00:25.00
513
WRÓBEL Joanna
1626 Warszawa 00:04:22.00 00:00:25.00
514
BŁAŻEJAK Paweł
1662 Warszawa 00:04:38.00 00:00:25.00
515
SEBR Kate
1670 Warszawa 00:05:50.00 00:00:25.00
516
Uczestnik anonimowy
dying dragons
1712 Siennica 00:05:14.00 00:00:25.00
517
WĄSOWSKA Jagoda
Ks Pegaz Piaseczno
1776 Piaseczno 00:04:26.00 00:00:25.00
518
CHYB Urszula
Adidas Runners Warsaw
1804 Warszawa 00:04:18.00 00:00:25.00
519
PAZIEWSKA Izabela
Pierogi Adamusa
1840 Warszawa 00:05:24.00 00:00:25.00
520
TRAGARZ Krzysztof
Noizz
1030 Warszawa 00:03:24.00 00:00:26.00
521
KUSIAK Natalia
1039 Warszawa 00:04:26.00 00:00:26.00
522
BIERNAT Agata
Adidas Runners Warsaw
1111 Warszawa 00:06:22.00 00:00:26.00
523
ADAMCZYK Katarzyna
1137 Warszawa 00:04:09.00 00:00:26.00
524
WAGA Paweł
Masada
1166 Warszawa 00:04:19.00 00:00:26.00
525
BOGUSZ Izabella
1184 Warszawa 00:04:42.00 00:00:26.00
526
KARPIŃSKA Agnieszka
1214 Warszawa 00:07:01.00 00:00:26.00
527
PANASZ-LIŻEWSKA Aneta
Adidas Runers Warsaw
1236 Warszawa 00:04:58.00 00:00:26.00
528
WINNICKA Edyta
adidas Runners Warsaw / Słodkie Pączki
1238 Warszawa 00:04:28.00 00:00:26.00
529
DUDA Zuzanna
1253 Józefów 00:05:48.00 00:00:26.00
530
SZALYGIN Maria
1261 Warszawa 00:05:56.00 00:00:26.00
531
STROCZYNSKA Martyna
1288 Warszawa 00:05:48.00 00:00:26.00
532
GRADOWSKA Agata
1290 Wraszawa 00:05:56.00 00:00:26.00
533
Uczestnik anonimowy
1304 Warszawa 00:05:06.00 00:00:26.00
534
WOJCIECHOWSKA Kaja
1319 Tomaszów Mazowiecki 00:04:54.00 00:00:26.00
535
MOSKAL Marta
1324 Warszawa 00:04:47.00 00:00:26.00
536
BEDNARSKA Magdalena
1326 Warszawa 00:06:14.00 00:00:26.00
537
TRYNKIEWICZ Monika
1327 Warszawa 00:04:20.00 00:00:26.00
538
Uczestnik anonimowy
Adidas Runners Warsaw
1370 Warszawa 00:05:14.00 00:00:26.00
539
JAKUBOWSKA Anna
Wataha
1378 Piaseczno 00:05:14.00 00:00:26.00
540
MAREK Piotrek
1419 Warszawa 00:04:25.00 00:00:26.00
541
Uczestnik anonimowy
1428 Warszawa 00:05:36.00 00:00:26.00
542
PROROK Małgosia
1466 Piaseczno 00:05:35.00 00:00:26.00
543
Uczestnik anonimowy
1484 Warszawa 00:03:20.00 00:00:26.00
544
NASKRĘT Mariusz
1486 Racot 00:05:28.00 00:00:26.00
545
SIEMINSKA Patrycja
1525 Warszawa 00:06:00.00 00:00:26.00
546
GRUDZIEŃ Izabela
..
1553 Pruszków 00:05:22.00 00:00:26.00
547
Uczestnik anonimowy
1560 Warszawa 00:06:21.00 00:00:26.00
548
WOJDAT Damian
1569 Warszawa 00:03:37.00 00:00:26.00
549
KRZYŻANOWSKI Dawid
1604 Warszawa 00:03:09.00 00:00:26.00
550
KOWALCZYK Marta
Adidas Runners Warsaw
1616 Warszawa 00:04:47.00 00:00:26.00
551
Uczestnik anonimowy
GUS
1623 Warszawa 00:04:56.00 00:00:26.00
552
Uczestnik anonimowy
1635 Konstancin-Jeziorna 00:05:35.00 00:00:26.00
553
HERMAN Anna
1636 Warszawa 00:04:28.00 00:00:26.00
554
KAMINSKA Joanna
1657 Warszawa 00:04:46.00 00:00:26.00
555
WILK Agnieszka
1669 Warszawa 00:05:07.00 00:00:26.00
556
SOBCZAK Katarzyna
1681 Sochaczew 00:07:01.00 00:00:26.00
557
SIARA Magda
Sii Running Team
1694 Radom 00:05:01.00 00:00:26.00
558
GRZYMKOWSKA Emilia
1782 Warszawa 00:04:24.00 00:00:26.00
559
ZDUN Joanna
1786 Łomianki 00:06:07.00 00:00:26.00
560
PYŚKIEWICZ Jan
Pierogi Adamusa
1841 Stare Załubice 00:05:57.00 00:00:26.00
561
BONDYRA Katarzyna
1857 Zamość 00:05:05.00 00:00:26.00
562
Uczestnik anonimowy
1865 Warszawa 00:05:13.00 00:00:26.00
563
POLAKOVA Linda
1292 Krems 00:03:40.00 00:00:27.00
564
STĘPNIAK Marta
1325 Warszawa 00:06:15.00 00:00:27.00
565
WICHULSKA Agnieszka
1328 Warszawa 00:05:04.00 00:00:27.00
566
NOWAK Magdalena
AegonRun
1337 Warszawa 00:04:18.00 00:00:27.00
567
SKANDEROWICZ Olga
1434 Warszawa 00:05:01.00 00:00:27.00
568
PRZENICKA Asia
1458 Warszawa 00:07:53.00 00:00:27.00
569
Uczestnik anonimowy
Run Haters
1467 Warszawa 00:05:59.00 00:00:27.00
570
MOŁOTKIEWICZ Paulina
Run Haters
1469 Otwock 00:06:49.00 00:00:27.00
571
CZUBAK Katarzyna
1498 Warszawa 00:04:09.00 00:00:27.00
572
KAMIŃSKA Krystyna
1511 Warszawa 00:05:15.00 00:00:27.00
573
Uczestnik anonimowy
1515 Warszawa 00:05:59.00 00:00:27.00
574
JAKUBOWSKI Paweł
1516 Marki 00:05:59.00 00:00:27.00
575
PSZENNA Kamila
1551 Warszawa 00:07:01.00 00:00:27.00
576
ANTOSIK Damian
1580 Warszawa 00:04:21.00 00:00:27.00
577
Uczestnik anonimowy
1600 Warszawa 00:05:35.00 00:00:27.00
578
WOLANICKA Barbara
1603 Warszawa 00:04:56.00 00:00:27.00
579
KRAKOWSKA Paulina
1638 Węgrów 00:04:06.00 00:00:27.00
580
PAWELEC Marta
1672 Piaseczno 00:04:16.00 00:00:27.00
581
SOSZYŃSKA Aleksandra
Pierogi Adamusa
1844 Stare Załubice 00:05:58.00 00:00:27.00
582
SATORA Barbara
AGABAS
1193 Piaseczno 00:07:03.00 00:00:28.00
583
MACIEJAK Justyna
1255 Pruszków 00:07:52.00 00:00:28.00
584
KOWALCZYK Marta
1329 Warszawa 00:06:34.00 00:00:28.00
585
TARNAWSKA Dorota
1347 Warszawa 00:04:18.00 00:00:28.00
586
Uczestnik anonimowy
Slow Jogging
1360 Warszawa 00:05:51.00 00:00:28.00
587
ZIOMEK Izabela
Run Haters
1468 Warszawa 00:07:20.00 00:00:28.00
588
Uczestnik anonimowy
1489 Warszawa 00:05:26.00 00:00:28.00
589
SOBOTA Olga
1543 Warszawa 00:06:23.00 00:00:28.00
590
KOWALSKA-BOJAR Monika
1573 Warszawa 00:05:32.00 00:00:28.00
591
Uczestnik anonimowy
1589 Warszawa 00:05:37.00 00:00:28.00
592
TRYGAR Monika
1659 Krosno 00:06:14.00 00:00:28.00
593
DRUCIAK Joanna
1660 Krosno 00:06:32.00 00:00:28.00
594
LUDWICZAK Paula
1731 Warszawa 00:06:23.00 00:00:28.00
595
Uczestnik anonimowy
Adidas Runners Warszawa
1789 Warszawa 00:06:18.00 00:00:28.00
596
PITRKIEWICZ Krzysztof
Warszawa
1885 00:04:26.00 00:00:28.00
597
KWIECIŃSKA Alicja
Adidas Runners Warsaw
1106 Warszawa 00:05:34.00 00:00:29.00
598
MIESZKOWSKA Magda
AR
1142 Warszawa 00:05:51.00 00:00:29.00
599
MARKOWSKA Santina
1229 Warszawa 00:06:45.00 00:00:29.00
600
DOMINIAK Anna
1557 Leszno 00:05:29.00 00:00:29.00
601
Uczestnik anonimowy
1630 Warszawa 00:05:04.00 00:00:29.00
602
MIECZKOWSKA Monika
1637 Warszawa 00:03:58.00 00:00:29.00
603
OLCZAK Róża
1699 Dalików 00:05:33.00 00:00:29.00
604
Uczestnik anonimowy
Dying Dragons
1707 Warsaw 00:06:37.00 00:00:29.00
605
KALBARCZYK Izabella
Adidas Runners
1820 Warszawa 00:06:02.00 00:00:29.00
606
ROSZKOWSKA-KAZAŁA Małgorzata
Adidas Runners Warsaw
1846 Warszawa 00:06:02.00 00:00:29.00
607
Uczestnik anonimowy
1862 Warszawa 00:05:28.00 00:00:29.00
608
NAGŁOWSKA Sylwia
Warszawa
1877 00:05:50.00 00:00:29.00
609
CHĘTNIK Magdalena
Labcon
1038 Warszawa 00:07:42.00 00:00:30.00
610
PYTEL Anna
1157 Warszawa 00:06:26.00 00:00:30.00
611
Uczestnik anonimowy
1197 Warszawa 00:06:49.00 00:00:30.00
612
MIKLEWSKA Katarzyna
1200 Łomianki 00:08:33.00 00:00:30.00
613
ZAWADZKA Anna
Adidas Runners Warsaw
1213 Warszawa-Mokotów 00:05:52.00 00:00:30.00
614
GLEBA Jeanette
1221 Warszawa 00:05:55.00 00:00:30.00
615
GAŚ-DMOWSKA Marta
1293 Warszawa 00:06:12.00 00:00:30.00
616
KRUKLIS Agata
1320 Warszawa 00:06:07.00 00:00:30.00
617
Uczestnik anonimowy
1342 Warszawa 00:05:38.00 00:00:30.00
618
SAJEWSKA Karolina
1476 Warszawa 00:05:50.00 00:00:30.00
619
TOMASZEWSKA Mariola
WATAHA łączy nas bieganie
1479 Warszawa 00:05:49.00 00:00:30.00
620
Uczestnik anonimowy
1549 Wyszków 00:04:48.00 00:00:30.00
621
STYPA Igor
1658 Warszawa 00:04:44.00 00:00:30.00
622
Uczestnik anonimowy
AR
1668 Kalisz 00:04:05.00 00:00:30.00
623
SKONIECZNA Marta
1685 Warszawa 00:05:16.00 00:00:30.00
624
KUNCE Ryszard
1698 Aleksandrow Łódzki 00:05:34.00 00:00:30.00
625
DAJER Justyna
Dying Dragons
1714 Warszawa 00:07:30.00 00:00:30.00
626
JAKÓBCZAK Karolina
Husaria Race team
1822 Warszawa 00:05:22.00 00:00:30.00
627
KORPALSKI Jacek
1829 Warszawa 00:05:21.00 00:00:30.00
628
KOBYŁECKA Sylwia
1864 Warszawa 00:07:02.00 00:00:30.00
629
ZAWADZKA Aleksandra
1867 Warszawa 00:06:08.00 00:00:30.00
630
MATYSZEWSKA Dominika
Labcon
1035 Warszawa 00:07:43.00 00:00:31.00
631
KOWAL Agnieszka
Adidas Runners Warsaw
1091 Ząbki 00:05:16.00 00:00:31.00
632
GABRYLEWICZ Alicja
Bractwo Biegowe BGK
1119 Ożarów Mazowiecki 00:05:55.00 00:00:31.00
633
NOWAK Kalina
1242 Warszawa 00:04:44.00 00:00:31.00
634
KRYSMANN-PUŁAWSKA Małgorzata
Bemowo biega
1276 Warszawa 00:08:29.00 00:00:31.00
635
MAŁUJ Łukasz
1330 Warszawa 00:04:50.00 00:00:31.00
636
GRIFFIN Katarzyna
1755 Warszawa 00:06:11.00 00:00:31.00
637
GORZKOWSKI Marek
Warszawa
1886 00:04:46.00 00:00:31.00
638
RYZNAR Ania
Labcon
1033 Warszawa 00:06:43.00 00:00:32.00
639
KRZYSZCZUK Łukasz
1425 Warszawa 00:08:42.00 00:00:32.00
640
JASKULSKA Małgorzata
1442 Nasielsk 00:06:13.00 00:00:32.00
641
KISZKOWIAK Edyta
1527 Warszawa 00:06:52.00 00:00:32.00
642
NAURECKA Magdalena
1579 Warszawa 00:04:42.00 00:00:32.00
643
WOSIŃSKI Marcin
1622 Warszawa 00:05:30.00 00:00:32.00
644
STROJNA Katarzyna
1728 Otrębusy 00:05:56.00 00:00:32.00
645
STANISZEWSKA-NAHAJOWSKA Dominika
1749 Warszawa 00:06:39.00 00:00:32.00
646
Uczestnik anonimowy
AR
1806 Warszawa 00:06:00.00 00:00:32.00
647
DĄBROWSKA Anna Magdalena
Noizz
1027 Warszawa 00:05:46.00 00:00:33.00
648
OLCZYK Katarzyna
PWPW
1305 Nowa Iwiczna 00:06:48.00 00:00:33.00
649
Uczestnik anonimowy
1424 Rzeszów 00:08:42.00 00:00:33.00
650
NAZARKIEWICZ Weronika
1474 Warszawa 00:08:43.00 00:00:33.00
651
WESTFELD Mateusz
Sklep Biegacza Running Team
1768 Olsztyn 00:05:36.00 00:00:33.00
652
JASKULSKA Marta
1435 Warszawa 00:06:14.00 00:00:34.00
653
KOWALCZYK Klaudia
1230 Warszawa 00:05:57.00 00:00:35.00
654
WIŚNIEWSKI Piotr
Bractwo Biegowe BGK
1056 Warszawa 00:04:37.00 00:00:36.00
655
PATRYCY Agnieszka
Adidas Runers Warsaw
1878 00:08:58.00 00:00:36.00
656
KOWIESKA Katarzyna
1196 Warszawa 00:09:06.00 00:00:39.00
657
Uczestnik anonimowy
Run Haters
1472 Warszawa 00:09:14.00 00:00:41.00
658
Uczestnik anonimowy
Run Haters
1473 Warszawa 00:09:14.00 00:00:41.00
659
Uczestnik anonimowy
1402 Warszawa 00:08:42.00 00:00:46.00
660
Uczestnik anonimowy
1405 Warszawa 00:08:43.00 00:00:48.00
661
KACPERCZYK Maciej
Sb Runners ;)
1042 Warszawa --:--:--.-- 00:02:24.00
662
KACPERCZYK Paweł
Sb Runners ;)
1041 Warszawa --:--:--.-- 00:02:25.00
663
SIEMIĄTKOWSKA Agata
AGABAS
1192 Piaseczno 00:10:14.00 00:10:14.00
664
Uczestnik anonimowy
I-Sport Team
1309 Warszawa 00:10:25.00 00:10:25.00
665
SZYMAŃCZAK Krzysztof
1194 Warszawa 00:12:14.00 00:12:14.00
666
KOWAL Monika
1725 Warszawa 00:12:14.00 00:12:14.00
667
JÓZKÓW Aleksandra
1640 Warszawa 00:12:57.00 00:12:57.00
668
KRZESIŃSKI Piotr
Sb Runners ;)
1043 Warszawa --:--:--:-- DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU